Tu klikam Bez kategorii Szczypiornistki z „Chopina” powalczą o udział w finałach wojewódzkich

Szczypiornistki z „Chopina” powalczą o udział w finałach wojewódzkich


Szczypiornistki z Zespołu Szkół w Gdańsku im. Fryderyka Chopina nie zwalniają tempa i walczą o miejsce w finale wojewódzkich mistrzostw. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że mają jedną szansę na realizację swoich marzeń – przeciwnik jest silny, jego doskonała forma pozwala myśleć o dobrej postawie w finałach.

W przygotowania do finałów zespół „Chopina” angażuje ogromny wysiłek. 12-osobowa drużyna ćwiczy codziennie po kilka godzin i stara się dogonić rywali. Trenerzy starają się, aby ich podopieczne nie tylko poprawiały swoje umiejętności, ale także odpowiednio dbały o swoje ciało i umysł. To jest kluczem do sukcesu w finale i dowodem na to, że szczypiornistki z „Chopina” powalczą o udział w tegorocznych finałach.

Aby podtrzymać pozytywne nastawienie, trenerzy często organizują treningi sportowe oraz turystyczne i rekreacyjne aktywności. Ich celem jest nie tylko robienie postępów w grze, ale także poznanie się lepiej nawzajem oraz tworzenie zgranego zespołu. Jest to najważniejsza część ich przygotowań.

Wczoraj rozegrano w naszym mieście zakończone sukcesem mecze mistrzostw powiatu w szczypiorniarstwie. Zawody odbyły się na hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Chopina i okazały się dla podopiecznych trenera Patryka Kominki niezwykle udane!

Reprezentujące miejscową szkołę dziewczyny awansowały do finałów wojewódzkich, które odbędą się w przyszłym tygodniu. Po energetycznym spotkaniu nasze szczypiornistki były w doskonałym nastroju.

W trakcie spotkań gospodynie bardzo rywalizowały. Pokazały swoje umiejętności, kibice dopingowali i robili wszystko co w ich mocy, by wspierać zespoł Szkoły Podstawowej im. Chopina.

Świadomi swoich możliwości i tego, że są gotowi na walkę, zawodniczki z „Chopina” zachowują optymizm i z entuzjazmem przygotowują się do finałów wojewódzkich. Wierzymy w ich sukces!

Szczypiornistki z WOS w Warszawie im. Chopina odniosły wielki sukces w półfinałach wojewódzkich i to one będą walczyć o udział w finałach! Młode sportowczynie miały trudne zadanie – musiały poradzić sobie z groźnymi przeciwniczkami z Ostrołęki i Nowego Dworu Mazowieckiego. A jednak! Po bardzo emocjonującym meczu, nasze szczypiornistki wyszły zwycięsko! To było po prostu fantastyczne widowisko – z trybun można było usłyszeć gromki okrzyk i gwizd pod adresem drużyny „Chopina”, co świadczy o sile ich umiejętności. Dzięki skutecznym kontratakom i bezbłędnym rzutom nasze dziewczyny osiągnęły sukces i mają teraz okazję powalczyć o udział w finałach wojewódzkich. Wiemy już, że dziewczyny potrafią dać z siebie wszystko już na tym etapie rozgrywek, a wiemy też, że jeszcze bardziej pobudza to ich siły. Dlatego jesteśmy bardzo optymistyczni co do przyszłorocznych mistrzostw i przekonani, że choćby upaść trzeba, to honor nam nie umarli. Powodzenia Drużyno „Chopina” – razemrealizujemy marzenia!

Studniówka 2016 w Zespole Szkół w Radoryżu jest szczególnym wydarzeniem dla uczniów pierwszej klasy, którzy będą dzielić ze swoimi rówieśnikami akademicką rozkosz wieczornego tańca. Przed uroczystym balem odbył się słuchacz, gdzie absolwenci zgromadzili się wokół studni, aby przypomnieć sobie o czasach swojego liceum.

To szczególnie ważne dla absolwentów, ponieważ Studniówka daje im okazję do pożegnania się ze swoim liceum stylem i godnością. Uczniowie zostali wystrojeni w tradycyjne stroje taneczne, które nadają balowi swoisty charakter.

Brawurowy taniec otwarcia otworzył Studniówkę i dał znak, że ta uroczysta chwila jest imponującą okazją do świętowania. Po nim nastąpiły setki tańców tradycyjnych i nowoczesnych utworów, podczas których uczniowie mieli szansę na dokładne uczczenie swojej szkoły.

Tegoroczna Studniówka była naprawdę wyjątkowa i wzbudziła pozytywne myśli na temat przeszłości i przyszłości Zespołu Szkół w Radoryżu. Uczniowie już licznie oczekują z utęsknieniem kolejnego Studniówkowego Balu.

Related Posts